Lot No.: 160

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.: 160

Dama z wachlarzem - Rita Sacchetto

olej, płótno, 88 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: A Mme / Rita Sacchetto
/ Wojciech Kossak /Zakopane ... / 1920