Lot No.: 169

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Lot No.: 169

Diana. Portret Marii Sozańskiej, żony malarza Michała

olej, tektura, 55 x 65 cm;
sygn. p.g.: J. Malczewski / 1916