Lot No.: 172

Arsene Symphorien SAUVAGE (XIX w.)

Lot No.: 172

Kurtyzana w pracowni artysty

olej, deska, 27 x 19,5 cm,
sygn. l. d.: Sauvage. AS (monogram wiązany)