AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
Offer Klasycy
Pejzaż, 2010.
Lot No.: 2
Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)
Lot No.: 2
Pejzaż, 2010
olej, płótno; 65 x 92 cm; sygn. p. d.: Dominik
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 2010 / OL.PŁ. 65 x 92 / PEJZAŻ
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :