Lot No.: 307

Jan TARASIN (1929-2009)

Lot No.: 307

Bez tytułu

akwarela, gwasz, papier fakturowany; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin (ołówkiem).
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł