Lot No.: 330

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

Lot No.: 330

Bez tytułu, 1995

akryl, płótno; 72 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fogtt 95.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena oferowana 3 700 zł