Lot No.: 77

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Lot No.: 77

Pont Saint Michel w Paryżu

olej, płótno; 67 x 91 cm;
sygn. p. d.: Kanelba
estymacja 36 000 - 42 000 zł