Lot No.: 105

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Lot No.: 105

Wawel i zakole Wisły

litografia, papier, 18,6 x 28,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)