Lot No.: 109

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Lot No.: 109

Anioł wg Jana Matejki

litografia, papier, 52,7 x 38,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół / 1926 r (na płycie)