Lot No.: 205

Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)

Lot No.: 205

Śpiący piesek

akwarela, papier, 15 x 23,6 cm (w świetle oprawy); sygn. z lewej: WOLA 1918 St M.