Lot No.: 213

Stanisław FABIJAŃSKI (1865 - 1947)

Lot No.: 213

Kaplica Zygmuntowska na Wawelu

akwarela, karton, 65,5 x 47 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: St. Fabijański