Lot No.: 224

Stanisław OSOSTOWICZ (1906-1939)

Lot No.: 224

Pejzaż zimowy z chłopcem ciągnącym sanki

olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. l.d.: St. Osostowicz 1937