Lot No.: 226

Julian FAŁAT (1853 - 1929)

Lot No.: 226

Pejzaż z Semmering, 1914

akwarela, papier naklejony na płótno, 47,8 x 68 cm; sygn. p. d.: jFałat Semmerig [sic!] / 1914 oraz autorski numer: 975