Lot No.: 303

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Lot No.: 303

Naciąganie płótna - strach na wróble, 1961

flamaster, olej, papier naklejony na tekturę; 21 x 26,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: T. Kantor / maj / hamburg 1961;
estymacja: 19 000 - 22 000 zł