Lot No.: 3

Josef Johann BEYER (1861-1933)

Lot No.: 3

Pejzaż z burzowymi chmurami, 1914

litografia barwna, papier; 62 x 79,5 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: J. J. Beyer 1914;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł