Lot No.: 1

Julian FAŁAT (1853-1929)

Lot No.: 1

Pejzaż jesienny z kościółkiem, 1915

ołówek, akwarela, papier; 38 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Fałat 1915
estymacja: 42 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 38 000 zł