Lot No.
847
Lampa na biurko, elektryczna, z figurką kobiety
kompozycja metali, szkło; wys. 57 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w. - powtórzenie późniejsze.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Lot No.
849
Żyrandol 6-świecowy, neo-empirowy, elektryczny
brąz patynowany i złocony; średnica całości 58 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Lot No.
851
Żyrandol 5-świecowy, elektryczny
mosiądz, brąz, szkło marmurkowe, średn. kloszy 21,5 cm; wys. 60 cm;
Francja, ok. 1910-1920.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Francja, ok. 1910-1920.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY
Lot No.853
Lampa w manierze I Cesarstwa
brąz złocony i patynowany; wys. 53,5 cm (z oprawkami 73 cm);
Warszawa, pocz. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Warszawa, pocz. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Lot No.
855
Para kinkietów w manierze III Cesarstwa
brąz złocony, tworzywo sztuczne; wys. 60 cm; szer. 35 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
Lot No.
901
Sekretera w stylu barokowym
konstrukcja - sosna, 210,5 x 109 x 66 cm.
konstrukcja - Austria lub Niemcy Południowe, poł. XVIII wieku.
estymacja: 47 000 - 55 000 zł
estymacja: 47 000 - 55 000 zł
Lot No.
903
Szafa w stylu secesji geometrycznej
dębina, sosna, szkło, mosiądz, 187,5 x 126 x 50,5 cm.
Europa Zachodnia (Belgia?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Lot No.
905
Stolik pomocniczy w stylu biedermeierowskim
fornir - mahoń, konstrukcja - sosna, okucia - mosiądz; 78,4 x 80,8 x 53,4 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
907
Szafka w stylu mebli z okresu II Cesarstwa
mahoń, mosiądz, marmur, 109,5 x 85,5 x 42 cm.
Europa Zachodnia (Francja?), lata 70. XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Lot No.
909
Stolik pomocniczy w stylu barokowym
orzech, sosna, jawor, 84,3 x 72,5 x 49,3 cm.
Europa Środkowa, poł. XVIII w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł