Lot No.: 304

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.: 304

Münster V, z cyklu "Podróże autostopem, 1978

olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. DWURNIK / 1978 II, opisany p. d.: MÜNSTER - WESTFALIA;
estymacja: 240 000 - 270 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)