Lot No.: 306

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Lot No.: 306

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno; 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2018 / Acrylic on canvas / 50 x 50
estymacja: 44 000 - 53 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)