Lot No.: 308

Witold URBANOWICZ (1931-2013)

Lot No.: 308

Piramida III, 1974

winawil, pigmenty, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Urbanowicz / 1974.;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł