Lot No.: 348

Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)

Lot No.: 348

Nad Gardą, 2015

olej, płótno; 65 x 81 cm
sygn. i dat. p. d.: T.WallisJ.15;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł