Robert WĘGLARZ (ur. 1968)
Lot No.361
Fantazja - VII, 2024
olej, płótno; 90 x 90 cm
sygn. p. d.: monogram wiązany (RW)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.363
Ołów w złoto 1, 2018
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / PŁÓW W ZŁOTO 1 / LEAD TO GOLD 1 / AKRYL / PŁÓTNO / 2018.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)
Lot No.365
Kompozycja IV-szkło, 2020
tektura naturalna, technika własna, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA IV - SZKŁO / 2020 rok
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009) – projekt
Lot No.367
Plakat do filmu „Znachor” w reżyserii Jerzego Hoffmana, 1982
offset, papier; 94 x 87 cm.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.369
Na ławce, 1984
litografia barwna, papier; 64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Witold-K 1984 (ołówkiem), opisana l. d.: 88/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.371
Spokój, 2019
akwarela, papier; 26,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d. 2019FranciszekMaśluszczak, opisany l. g.: Spokój.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Tomasz SĘTOWSKI(ur. 1961)
Lot No.373
Ultimum votum
inkografia, papier; 61 x 65 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: T.Sętowski "Ultimum votum" 7/50
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Lot No.375
Oedipus Rex, 1980
serigrafia, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu wraz z nakładem: 8/260 Serigrafia / OEDIPUS REX / Get' 80 (ołówkiem).
estymacja: 800 - 900 zł
estymacja: 800 - 900 zł
Lot No.377
Zrób to sam
offset, papier; 83,5 x 67,5 cm;
sygnatura w druku: p. d.: GET 75/81
estymacja: 900 - 1 000 zł
estymacja: 900 - 1 000 zł
Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)
Lot No.379
Bez tytułu
serigrafia, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu wraz z nakładem: 145/240 serigrafia JAleksiun 80 (ołówkiem).
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.381
Ogrody oligoceńskie
inkografia, papier; 19 x 20 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana p. d.: YERKA92 (w kompozycji, drukiem);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Michał KALICKI (ur. 1973)
Lot No.383
Na pokładzie spodka były urządzenia czytające ludzkie myśli; 2020
gwasz, piórko, papier; 96 x 68,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Kalicki.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
sygn. p. d.: Kalicki.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Leszek RÓZGA (1924-2015)
Lot No.385
Dwa pejzaże nostalgiczne, 1976
akwaforta barwna, papier; 32 x 25 cm (odcisk płyty), 51 x 37 cm (wymiar arkusza);
opisana u dołu: Dwa pejzaże nostalgiczne - akwaforta barwna - 37/100 - Leszek
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Walenty WRÓBLEWSKI (ur. 1954)
Lot No.387
Bez tytułu, 1995
technika własna, papier; 70 x 50 cm
sygn. i dat. p. d.: W.WRÓBLEWSKI / 1995 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
Halina CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ (1929 - 1990)
Lot No.389
Bez tytułu
technika własna; 75 x 50 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy)
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Gennadij PISAREV (ur. 1959)
Lot No.391
Kompozycja na osi [czerwona], 2012
akwarela, papier; 59,5 x 84 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pisarev 2012.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
sygn. p. d.: Pisarev 2012.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Ryszard GRAZDA (ur. 1952)
Lot No.393
Podróż do Sandomierza
akwaforta, akwatinta, papier; 67,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: Podróż do Sandomierza (ołówkiem), opisany śr. d.: Akwaf. akwat. e/a (oł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Paweł KRÓL, XXI w.
Lot No.395
Kazimierz, 2003
olej, tektura fakturowana; 47 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Paweł Król 2003.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.397
Plac de la Concorde w Paryżu, 1955
litografia, papier; 48 x 63 cm (zadruk), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Halicka 1955 (ołówkiem); nakład: 214/220 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.399
Kwiaty w wazonie
tempera, tektura; 59 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kurek.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: T. Kurek.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.401
Dziewczyna o dużych oczach
ołówek, papier; 15 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STEFAN Ż.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: STEFAN Ż.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.501
Pancerz (Cuirasse II), 1986
brąz patynowany, podstawa marmurowa; wym.: 10 x 8 cm
sygn. p. d.: MITORAJ,
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: MITORAJ,
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.503
Kolarze
brąz patynowany, 50 x 93 cm;
sygn. na spodzie podstawy: BCHROMY.
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.505
Głowa sowy
brąz patynowany, 50 x 50 cm.
estymacja: 5 000 - 5 400 zł
estymacja: 5 000 - 5 400 zł