Lot No.: 26

Artysta nieokreślony francuski? (XIX w.) - wg Bartolomé Esteban MURILLO (1617-1672)

Lot No.: 26

Matka Boska Madrycka

olej, blacha; 14 x 10,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
estymacja: 12 000 - 14 000 zł