Lot No.: 840

Firma KORNEFON

Lot No.: 840

Gramofon

drewno, intarsje, inkrustacje, metal niklowany, mosiądz; 30 x 38 x 43 cm.
Polska, Warszawa, firma Kornefon, ul. Targowa 63, lata 30. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 400 zł