Lot No.: 841

Lot No.: 841

Zegar kominkowy z puttem

brąz złocony, stal, emalia, szkło; wys. 39,5 cm; szer. 10 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł