Lot No.: 841

Lot No.: 841

Lampa z figurami kobiet, elektryczna

brąz złocony, porcelana nieszkliwiona, biskwitowa; wys. 83 cm.
Francja, Sevres, XIX / XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł