Lot No.: 103

Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)

Lot No.: 103

Krzyż w Smardzewicach, 1917

litografia, papier; 54 x 38 cm (w świetle passe-partout);
dat. i sygn. l. d.: JGumowski 917 r / Krzyż w Smardzewicach.