Józef PIOTROWSKI (1878 - 1944)
Lot No.: 173
Panorama Wrocławia w porze zimowej, 1930 r.
olej, płótno; 27,5 x 51,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J Piotrowski / 1960?.