Lot No.: 173

Józef PIOTROWSKI (1878 - 1944)

Lot No.: 173

Panorama Wrocławia w porze zimowej, 1930 r.

olej, płótno; 27,5 x 51,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J Piotrowski / 1960?.