Lot No.: 303

Bożena KORSKA (ur. 1942)

Lot No.: 303

Wieża III, 1998

akwaforta, papier; 51,5 x 40 cm (odcisk płyty);
poniżej ryciny ołówkiem: sygn. p. d. „Bożena Korska 1998”, l. d. „Wieża III”, po śr. „odbitka autorska / I/V/ "