Lot No.: 311

B. MIGA

Lot No.: 311

Inspiracje ze starych ksiąg kulinarnych

litografia; 8,5 x 15,5 cm;
sygn., dat., opisany, poniżej ryciny ołówkiem: "B. Miga 2000", l. d.: "147/200".