Lot No.: 348

Malarz nieokreślony

Lot No.: 348

Drzewo, 1998

akwarela, tusz, papier; 27 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: „ … (nieczytelnie) / 1998”.