Lot No.: 378

Tadeusz NIEMIRSKI (1922-1987)

Lot No.: 378

Kompozycja, 1970

olej, deska; 59 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: „T. Niemirski. 70”;