Lot No.: 353

Wspomnienie z pleneru, 1985

Lot No.: 353

olej, płótno; 60 x 73 cm

sygn. i dat. l. d.: CHMIELECKI 1985 r.;
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)