Lot No.: 13

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Lot No.: 13

Akt leżący, 1919

ołówek, kredka, gwasz, papier; 19, 5 x 37 cm;
sygn., dat. i opisany l. d. 22.VII. / 1919 / M. [swastyka] W.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł