Lot No.: 102

Malarz nieokreślony XVII / XVIII w.

Lot No.: 102

Prezentacja głowy Cyrusa królowej Tomyris

według: Petera Paula RUBENSA (1577-1640)
olej, płótno dublowane; 66 x112 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł