Lot No.: 115

Stanisław ROLICZ (1913-1997)

Lot No.: 115

Gdynia Port - Basen węglowy

akwaforta, papier; 15,8 x 27,2 cm (wymiar odbitki);
sygn., dat. i opisany p. d.: St. Rolicz. 1947-II. Gdynia Port. Basen węglowy.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł