Lot No.: 845

Lot No.: 845

Miniaturowa konsolka empirowa

brąz złocony, porcelana, emalia, szkło; wys. 11 cm; szer. 13 cm; głęb. 13 cm.
Francja, XIX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł