Lot No.
3
Bransoleta z sekretnikiem
złoto pr. 0.585, pr.0.750, masa całkowita 36.880 g.
Prawdopodobnie Wiedeń, lata 1800-1850.
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
36 000 zł
LONGINES
Lot No.5
Złoty zegarek damski
3,5 x 2,3 cm (koperta); nr koperty: 7347.5, nr. mechanizmu: 13076380. nr referencyjny: 14.162.
Tarcza po renowacji, pasek oraz pudełko dobierany.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
2 700 zł
Lot No.
7
Kolczyki z diamentami
przejściowym o masie łącznej ok.0.15 ct (Si/G-H), złoto pr.0.585, masa całkowita 3.180g.
Wyrób został wykonany w latach 1880-1900 w stylu biedermeier.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
3 000 zł
Lot No.
9
Pierścionek z brylantami
forma ozdobnej karmazycji z 17 szt zielonych brylantów (VS1-Si) oraz 8 szt białych (P1-P3/G-J) o masie łącznej ok.1.20 ct, złoto pr.0.585, masa całkowita 5.980r
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
4 000 zł
Lot No.
13
Bransoleta srebrna
ruchomo połączone, ażurowe segmenty z dekoracją filigranową, zapięcie typu szuflada z zabezpieczeniem, srebro pr.0.925, masa całkowita 77.350g
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
700 zł
Lot No.
15
Kołnierz koralikowy
koraliki szklane, nić bawełniana; 40 x 30 cm.
Polska?, lata 20. XX w.
estymacja: 200 - 250 zł
Polska?, lata 20. XX w.
estymacja: 200 - 250 zł
150 zł
Lot No.
17
Szkatułka na biżuterię
drewno, okleina, wnętrze z przegródkami wyściełane aksamitem czarnym, ircha (spód); 5 x 24 x 13 cm.
Polska?, 1 tercja XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Polska?, 1 tercja XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
1 400 zł
Hans I ROTTENHAMMER (1564-1625)-przypisywany
Lot No.25
Matka Boża z Dzieciątkiem (Karmiąca)
olej, blacha; 19,7 x 15,4 cm.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
10 500 zł
Artysta nieokreślony, monogramista „EW” (k. XIX w.-pocz. XX w.)
Lot No.27
Madonna - miniatura
wg obrazu „Madonna ze szczygłem” Rafaela Santi
kość, gwasz; 8,6 x 6,6 cm;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
kość, gwasz; 8,6 x 6,6 cm;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 000 zł
Max MILO (1938-1976)?
Lot No.38
Dziewczyna z dzieckiem - Macierzyństwo
brąz patynowany, marmur; wys. figury 8,5 cm; wys. całk. 11 cm.
Francja, 3 ćw. XX w.
estymacja: 300 - 400 zł
Francja, 3 ćw. XX w.
estymacja: 300 - 400 zł
350 zł
Bohumil KOKRDA (1914-?)
Lot No.40
Akt siedzącej kobiety, ok. 1960
terakota; 37 x 22,5 x 25 cm;
sygn. na spodzie? (nieczytelnie).
estymacja: 200 - 300 zł
estymacja: 200 - 300 zł
700 zł
Lot No.
44
Zestaw 4 plansz z przykładami mody
litografia, papier; 20,6 x 14,5 cm (w świetle oprawy). Koniec XIX w. - pocz. XX w.
estymacja: 350 - 400 zł
estymacja: 350 - 400 zł
300 zł
Lot No.
45
Zestaw 4 plansz
litografia? barwna, papier, drewniane ramki malowane w barwie złota; 20,5 x 14 cm (w świetle oprawy). Koniec XIX w. - pocz. XX w.
estymacja: 350 - 400 zł
estymacja: 350 - 400 zł
300 zł
Lot No.
46
Zestaw 4 plansz
litografia? barwna, papier, drewniane ramki lakierowane na biało; wymiary: od 17,4 x 10,7 cm do 18 x 10,7 cm (w świetle passe-partout). Koniec XIX w. - pocz. XX w.
estymacja: 350 - 400 zł
estymacja: 350 - 400 zł
300 zł
Lot No.
49
Parasolka damska przeciwsłoneczna
drewno snycerowane, częściowo barwione, kościane obrączki zdobione reliefem, jedwab z dekoracją kwiatową, mosiądz.
Francja?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
Francja?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
300 zł