Nr katalogowy: 231

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 231
Akt na skałach nadmorskich, 1922
olej, płótno, 62,5 x 83 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski/ 1922