Nr katalogowy: 7

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 7

Kolej warszawsko-wiedeńska

drzeworyt sztorcowy, papier,
17,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: (na płycie w obszarze kompozycji): F Kos