Nr katalogowy: 261

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

Nr katalogowy: 261

Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867

olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm; sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867