Nr katalogowy: 277

Stefania ORDYŃSKA MORAWSKA (1882-1968)

Nr katalogowy: 277

Nad brzegiem, ok. 1930

olej, płótno, 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: Ordyńska