Nr katalogowy: 312

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 312

Bez tytułu, 2009

olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. na krośnie: PAWEŁ TKACZYK 2009 r.