Nr katalogowy: 105

Jan LENICA (1899 - 1977)

Nr katalogowy: 105

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, papier, 78 x 57 cm (w świetle oprawy);sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 14/150 (ołówkiem)