Nr katalogowy: 307

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

Nr katalogowy: 307

Przypadek w grze 5 x 5, 1999

olej, płótno, 33 x 26,8 cm; sygn. i dat. p. d.: winiarski 99 i tyt. l. d.