Nr katalogowy: 325

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

Nr katalogowy: 325

Kwiat dla poległych, 1974

olej, płótno, 155 x 115 cm; sygn. i opisany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN