Nr katalogowy: 334

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 334

Pejzaż, 1990

olej, płótno, 84 x 67 cm; sygn. i dat. p. d.: H. PŁÓCIENNIK 90