Nr katalogowy: 339

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Nr katalogowy: 339

Sabat, 1964-65

technika własna, oprawa autorska, 49 x 40 cm; sygn. p. d.: Z. LACHUR; napisy autorskie na odwrocie