Nr katalogowy: 341

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 341

Szkło z odbiciem w lustrze, 2003

olej, płótno, 120 x 106 cm; sygn. i dat. u dołu: 2003 / KBereźnicki