Tadeusz KANTOR (1915-1990)

101
Nigdy tu już nie powrócę, 1989 druk okolicznościowy do przedstawienia Teatru
Cricot Tadeusza Kantora
Cena wywoławcza. 650 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

102
Cat on a Hot Tin Roof plakat, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 550 zł

Teresa JAKUBOWSKA (ur. 1930)

103
Pracujący w przemyśle, 1978 drzeworyt, papier, 50 x 39 cm (odcisk klocka);
sygn. p. d.: Teresa Jakubowska 1978
Cena wywoławcza. 600 zł

Zdzisław NITKA (ur. 1962)

104
Wilczek, 1998 monotypia, papier, 51,3 x 69 cm (odcisk),
53,5 x 71 cm (arkusz w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

105
Z pola litografia, papier, 61 x 82 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Suberlak (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

106
Akt, 1999 serigrafia barwna, papier, 92 x 62 cm (w świetle ramy),
sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999 r
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

107
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974 litografia barwna, papier, 68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 74, nr odbitki l. d.: 62/100
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

108
Narodziny Wenus, 2003 litografia, papier, 29,3 x 20,3 cm (odcisk płyty)
sygn. pośrodku u dołu
Cena wywoławcza. 950 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

109
Wspomnienie z Egiptu, 1999 serigrafia barwna, papier, 70,5 x 101 cm;
sygn. i dat. p.d.: J.Nowosielski 1999 r.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

110
Rafael i Fornarina VIII. Wejście papieża z cyklu: "347 Gravures", 1968
akwaforta, papier, 19,5 x 25 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Victor VASARELY (1908-1997)

111
Bez tytułu serigrafia barwna, papier, 60 x 60 cm (odbitka)
sygn. p. d.: `Vasarely` (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

112
Bez tytułu, 1985 autocynkografia, papier, 34,5 x 27 cm;
sygn. i opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

113
Monotypia plus, 2009 monotypia, papier, 49,5 x 49,5 cm;
opisana i sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Jan TARASIN (1929-2009)

114
Wylęgarnia przedmiotów. 2004 serigrafia barwna, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

115
Matamorphosis akwaforta, papier, 61,5 x 48,7 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Thomas LENK (ur. 1933), Georg Karl PFAHLER (1926-2002), Günther UECKER (ur. 1930) i Heinz MACK (ur. 1931)

116
Teka czterech grafik, 1971 różne techniki, papier, 45 x 45 cm
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Adam LIS (ur. 1982)

117
Obszar XVI druk cyfrowy, papier, 70 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Adam Lis
Cena wywoławcza. 800 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

118
17 Listopada 1953 tusz, papier, 76,5 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: S. Fijałkowski 18/93
Cena wywoławcza. 12 500 zł

119
2 XI 66, 1966 ołówek, papier, 75,3 x 50 cm;
sygn. u dołu ołówkiem: S. Fijałkowski
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

120
Bez tytułu, 1982 technika mieszama, papier, 29 x 20,5 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef CZAPSKI (1896-1993)

121
W kawiarni/ Rozmowa - szkic dwustronny ołówek, tusz, papier, 15,3 x 20,2 cm;
sygn. p. d.: JC, numer p. g.: 591
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947 )

122
Pocałunek ołówek, papier, 36 x 25 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

123
Tantric dream, 1965 tusz chiński, papier, 71,5 x 52 cm;
na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)

201
Portret Jayanti de Virion, 1984 z użyciem fotografii Czudowski & Weinberg
[Marek Czudowski, Harry Weinberg]
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

202
Martwa natura przy oknie fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
23,5 x 17,3 cm
Cena wywoławcza. 950 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

203
Droga fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
23,5 x 17,5 cm
Cena wywoławcza. 950 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

204
Ptaki w parku fotografia czarno-biała, papier fotograficzny naklejony
na tekturę, 26,2 x 39 cm.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Krzysztof WOJCIECHOWSKI (ur. 1947)

205
Rozbity Plymouth, Garden City, N.Y. 1972/2007
fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford MG IV
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

301
1610 technika mieszana, 28,6 x 22 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda, l. d.: 1610
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

302
Bez tytułu (fale), 2007 gwasz, papier, 39,8 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 07
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

303
0211 akwarela, tusz, papier, 24,2 x 17,6 cm;
p. d.: gmerk oraz l. d. numer: 0211
Cena wywoławcza. 900 zł

Jonasz STERN (1904-1988)

304
Kompozycja abstrakcyjna, 1950-60 akwarela, gwasz, papier, 24,5 x 30 cm;
sygn. p. d. Stern
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

305
Kompozycja, 1959 technika mieszana, papier, 24,5 x 29,8 cm;
sygn. l.d.: mbogusz 59
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

306
Bez tytułu, 1984 gwasz, papier czarny, 24 x 15,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stasys / 1984
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

307
Plum gwasz, papier, 30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

308
Ulica grafika I, 2010 rysunek, papier, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz MARCINIAK (ur. 1954)

309
Zatopiona synagoga II, 2004 akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową,
23,4 x 18 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Janusz MARCINIAK (ur. 1954)

310
Pływalnia, 2003 akryl, papier naklejony na płytę pilśniową,
31 x 19,3 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Marek SAPETTO (ur. 1939)

311
Zadymiony Yves Klein, 1985 z cyklu "Czyste Ręce"
technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

312
Miasteczko po wyeksmitowanych malarzach, akryl, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. i opisany
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Hanna PYRZYŃSKA (ur. 1957)

313
Baranina, 2010 akryl, płótno, 140 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

314
Bez tytułu, 2009 olej, plótno, 40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: P. TKACZYK 2009 r.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lech BATOR

315
Lego, 2009 akryl, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: LECH BATOR/ 2009
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

316
Spichlerz - z cyklu "Schronienia", 2010 technika własna, płótno, deska, 59 x 59 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Monika SZWED (ur. w 1978 r.)

317
Sfera, 2009 pastel, bibuła, 77 x 70 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

318
60/54 kolaż, olej, płótno, 37 x 46,5 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/54
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Marek WAGNER (ur. 1949)

319
Kompozycja abstrakcyjna, 1973 olej, płótno, 89 x 124,5 cm;
sygn. u dołu w obrębie kompozycji: Wagner / 73
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

320
Sztandar 8-Lewy technika własna, tkanina, 287 x 128 cm
sygn. na odwrocie: Hasior/ Wrocław 70
Cena wywoławcza. 32 000 zł